HAKKIMIZDA


METALEKS TARİHÇE


Metaleks; Çelik boru sektöründeki profesyonel  geçmişi ve uzun yıllarda edinilen yönetim ve iş tecrübelerinin yeni ticari anlayışla harmanlanması ile klasik ticari anlayışın dışında sadece çözüm ortağı anlayışıyla Gemlik- BURSA da kurulmuştur.

Metaleks, Borusan Mannesmann‘ın satış organisazyonu içinde hem yetkili satıcı olarak hemde partner firma olarak yer almasının yanında otomotiv sektöründe konusunda öncü firmalara imalat yaparak da hizmet vermektedir.

Metaleks firması temel olarak 4 farklı organizasyon içinde yer almaktadır. Bu organizasyonlardan önce kurumsallaşma ve kalıcı olmak adına KALİTE  yönetimi ticaretinde önde gelen bir yapısı vardır.

Faaliyet Alanlarımız;
 

METALEKS ÇELİK

1 - STOK FAZLASI BORU TİCARETİ
2 - 2.KALİTE BORU+PROFİL TİCARETİ

Metaleks, konstrüksiyon borularının  21,3mm ile 339 mm çapları arasında 1.kalite “STOK FAZLASI” konstrüksiyon boruların Türkiyedeki EN BÜYÜK tedarikçisidir.
 

METALEKS OTOMOTİV

1- OTOMOTİV SEKTÖRÜNE OEM ve YEDEK PARÇAYA YÖNELİK BURÇ İMALATI YAPMAK
2- OTOMOTİV SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇEKİLMİŞ-KALİBRE EDİLMİŞ BORU İMALATI
3- OTOMOTİV SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇEKİLMİŞ-KALİBRE EDİLMİŞ GENİŞ BORU STOĞU

Metaleks, geniş ana boru stok yapısı sayesinde sizin işinize uygun çap ve toleranslarda burç borusunu 7-14 gün içerisinde kalibre ederek teslim edebilmektedir.

Metaleks, kuruluşu ile birlikte kalite yönetimini şirketin genel anlayışı haline getirerek tüm kalite belgelerini almış ve  bunuda bir şirket vizyonu edinerek “önce müşteri talebi” anlayışıyla çalışmaya başlamıştır.

Metaleks; burç imalatı ile otomotiv sanayisine OEM ve yedek üretim parçası ile birçok firmanın partner firması olarak çalışmanın yanında, otomotiv sektörüne hizmet veren diğer firmalara, özel toleranslarda soğuk çekilmiş-kalibre edilmiş boru tedariği ile en hızlı hizmeti verebilen konusunda tek ve ilk firmadır.
whatsapp