..: FAALİYET ALANLARIMIZ

1- TİCARİ
Metaleks, sadece stok fazlası boru  satışına odaklanarak Türkiyede daha once örneği yapılmamış bir ticari anlayışa sahiptir. Kalite problemi olmayan, stok fazlası olarak anılan tüm ticari boruların Türkiye çapında satışını yapmaktadır.


Müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak belirleyen ve gerek Türkiyeden, gerekse yurtdışından bu ihtiyaca yönelik olarak kalite problemi olmayan stok fazlası boruların ticaretini yaparak, hem üreticiye hemde son kullanıcıya hizmet vermektedir.

 

2-DIN 2393 ÇEKİLMİŞ- KALİBRE EDİLMİŞ BORU STOĞU

Metaleks, Türkiyede parekende ye yönelik olarak sunulan en yüksek DIN 2393 stok seviyesine sahiptir. Haftalık olarak Metalekes satış yönetimi tarafından yayınlanan stok listesi ile işinize uygun boruyu seçerek,  24 saat içerisinde stoğunuzda görebilirsiniz.


Metaleks DIN 2393 Stoklarını online olarak “stok” menüsünden görebilirsiniz.
           

3- DIN 2393 ÇEKME BORU ÜRETİMİ


Metaleks, talep edilecek her türlü ebadı istenilen toleranslarda  7 gün içerisinde miktarı ne olursa olsun imal edebilir.

Metaleks , özellikle burç sektörüne yönelik olarak düşük toleranslarda özel olarak imal edilmiş ve parekende satışa yönelik DIN 2393 stoğuna sahiptir. 24 saat içerisinde sevkiyatını yapacağımız burç boruları özel olarak imal edilmiştir.

Metaleks DIN 2393 Burç Borusu Stoklarını online olarak “stok” menüsünden görebilirsiniz.

 

4-BURÇ BORUSU VE BURÇ İMALATI

Metaleks, Burç borusu konusunda her geçen gün kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. Burç üretimi konusundaki tecrübelerini gözönüne alarak burç borusu stoğunu gün geçtikçe büyütmektedir. Burç imalatını ise her geçen gün yeni bir yatırım yaparak şirketin ana hedefleri arasına sokmaktadır.


Burç borusu ve burç imalatında en hızlı teslimat yapısını hergün yenilemekte olan Metaleks, bunun için yeni yatırımlar yapmaktadır.

Burç yıkama ile tüm imalat talaşları ve yağlardan arındırılarak teslim ettiğimiz burçları ayrıca 0,01 tolerans ile otomatik boy ölçme makinasına ile ölçümleyerek hizmet vermektedir.


BURÇ imalatı %100 Metaleks Kalite standartlarınca “ GARANTİ” kapsamımızdadır.